adressen / routes..

Kinderopvang Toppie Kantoor 

Holleweg 1 
1213 TC Hilversum 
035-5414647

Kinderopvang Toppie, locatie Hilvertsweg

Hilvertsweg 162 a
1214 JL HILVERSUM
Tel 035-5242216

Contact: Sigrid van Os 06-83691021 of sigrid@kdvtoppie.nl


Grotere kaart weergeven

 



Kinderopvang Toppie, locatie Hendrik Smitstraat

Hendrik Smitstraat 10 a
1222 GL HILVERSUM
Tel 035-6856706

Contact: Dominique ten Hengel 06-83557594 of dominique@kdvtoppie.nl


Grotere kaart weergeven

 



Kinderopvang en Naschoolse opvang Toppie, locatie Holleweg

Holleweg 1
1213 TC HILVERSUM
Tel 035-6281166

Contact KDV: Angelique van den Brom 06-46118793 of angelique@kdvtoppie.nl
Contact NSO: Warona van Dam 06-22293852 of warona@kdvtoppie.nl

Grotere kaart weergeven



Kinderopvang en Naschoolse opvang Toppie, locatie Diependaalselaan 

Diependaalselaan 339 A1 en A2 
1216 GE Hilversum
Tel KDV 035-7604988
Tel NSO 035-2057310
 
Contact: Nicole Molenkamp 06-57553773 of nicole@kdvtoppie.nl
Contact NSO: Warona van Dam 06-22293852 of warona@kdvtoppie.nl


Grotere kaart weergeven

 


 

Kinderopvang en Naschoolse opvang Toppie, locatie Van Musschenbroekstraat 

Van Musschenbroekstraat 31a
1223 LP Hilversum
035 - 205 73 20
 
Contact: Wilma Kalkman, wilma@kdvtoppie.nl
 

Grotere kaart weergeven

 



Kinderopvang Toppie, locatie Verbindingsweg (Baarn) 

Verbindingsweg 3a
3742 WK Baarn
035 - 205 72 78
 
Contact: Nienke van der Sluis, nienke@kdvtoppie.nl
 

Grotere kaart weergeven

© Kinderdagverblijf Toppie Hilversum
×

Kinderopvang Toppie wordt CompaNanny

Na 22 jaar hebben Liesbeth en Varna besloten dat het tijd is voor verandering en vernieuwing. Kinderopvang Toppie is daarom overgenomen door CompaNanny. Deze overname is ontstaan vanuit dezelfde kijk op kinderopvang en overeenkomsten in visie en cultuur.

Bij beide organisaties staat kwaliteit centraal: voor kinderen, ouders en medewerkers. De vestigingen worden door ouders omschreven als een plek waar kinderen zich thuis voelen en waar vakkundige mensen werken met een hart voor kinderen en oog voor kwaliteit. Het gevoel dat we vanuit een soortgelijke basis werken, geeft veel vertrouwen en vormt de basis voor de toekomst.

Wil je meer weten over CompaNanny? Kijk op www.compananny.nl

Inschrijven

Nieuwe inschrijvingen worden behandeld door CompaNanny.

Werken bij Compananny